TERMIN TARGÓW BEZ ZMIAN


Targi stanowią istotną platformę komunikacji, innowacji oraz handlu. Pomimo istniejącej obecnie trudnej sytuacji, dokładamy wszelkich starań, aby imprezy targowe ponownie znalazły się na pierwszym miejscu w działaniach marketingowych każdej firmy.

Chcielibyśmy podziękować naszym wystawcom i partnerom za współpracę w tym trudnym okresie. Z radością spotkamy się z Państwem ponownie na naszych jesiennych targach.
Firmy zainteresowane udziałem jako wystawca mogą nadal bez wahania dokonywać zgłoszeń on-line.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż w przypadku pojawienia się nowych instytucjonalnych zaleceń i ograniczeń, które doprowadziłyby do odwołania naszych targów, każdy wystawca otrzyma zwrot wpłaconych zaliczek za powierzchnię wystawienniczą. W takiej sytuacji obowiązuje paragraf 27.1 Ogólnych warunków uczestnictwa targów CosmeticBusiness Poland.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy na info@targilipskie.pl lub telefoniczny pod numerem 22 414 44 73.


+ Najnowsza informacja prasowa +

Targi CosmeticBusiness Poland nie odbędą się w październiku 2020 roku

Leipziger Messe GmbH podjęła trudną decyzję o odwołaniu targów CosmeticBusiness Poland 2020, które miały się odbyć w Warszawie w dniach 7 - 8 października. Jest nam niezmiernie przykro, ale z uwagi na ciągle panującą pandemię koronawirusa nie jesteśmy w stanie zapewnić wystarczającej liczby wystawców......