INFORMACJE PRASOWE

Druga edycja targów CosmeticBusiness Poland już we wrześniu

Druga edycja targów CosmeticBusiness Poland już we wrześniu

Na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI w dniach 27 i 28 września odbędzie się druga edycja Branżowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland.

Targi CosmeticBusiness Poland organizowane wspólnie z targami HPCI tworzą jedyną w Polsce profesjonalną platformę B2B, na której prezentowana jest pełna oferta dla produkcji kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarstwa domowego - od surowców, projektu produktu, poprzez jego produkcję, aż po opakowanie. Oferta wystawców obejmuje również etykietowanie i znakowanie, maszyny do produkcji, konfekcjonowania oraz pakowania, usługi produkcji na zlecenie, produkcji marek własnych, a także koncepcje dla nowych produktów, testowanie i certyfikacje oraz doradztwo.

Na odwiedzających targi CBPL czeka bogata oferta innowacyjnych rozwiązań, które mają zastosowanie przy produkcji kosmetyków, środków czystości i detergentów. Natomiast wystawcy mogą dotrzeć ze swoimi produktami i usługami bezpośrednio do osób decyzyjnych, właścicieli i przedstawicieli zarządów firm oraz do osób reprezentujących działy technologii produkcji, marketingu i zarządzania produktami. Atmosfera targów sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych, prowadzeniu rozmów handlowych i podpisywaniu kontraktów.

 

Premierowa edycja targów odbyła się we wrześniu 2016 roku. Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą 250 firm i marek z 11 krajów. 40 procent wystawców pochodziło z zagranicy, co świadczy o międzynarodowym charakterze warszawskiej imprezy. Oprócz przedsiębiorców z Polski swoje produkty i usługi prezentowały także firmy m.in. z takich krajów jak Niemcy, Francja czy Włochy. Uzupełnieniem oferty wystawców był bogaty program konferencji na temat aktualnych trendów w branży kosmetycznej. Targi odwiedzili przedstawiciele branży z 34 krajów, w tym najliczniej z Polski, Niemiec, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Czech, Włoch, USA, Francji, Słowacji i Hiszpanii.

 

Udział w targach CosmeticBusiness Poland jako wystawca to szansa na umocnienie pozycji na krajowym rynku oraz okazja do nawiązania kontaktów handlowych z firmami z całej Europy. Przydzielanie powierzchni wystawienniczej na hali zostało już rozpoczęte. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na zapytanie pod adresem info@targilipskie.pl lub telefonem 22 414 44 71, 72, 73. Więcej informacji znajduje się na: www.cosmetic-business.pl .

 


+ Najnowsza informacja prasowa +

Ruszyła bezpłatna rejestracja on-line

Udana współpraca pomiędzy targami CosmeticBusiness Poland a HPCI - Home and Personal Care Ingredients Exhibition and Conference liczyć będzie w tym roku już cztery lata. W dniach od 25 do 26 września br. na terenie EXPO XXI w Warszawie producenci i właściciele marek będą mieli okazję po raz kolejny zapoznać się z najnowszą......