INFORMACJE PRASOWE

Już jutro odbędzie się pierwsza edycja targów CosmeticBusiness Poland


W najbliższych dniach na terenie Warszawskiego Centrum Expo XXI odbywać się będą, po raz pierwszy w Polsce, Branżowe Targi Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland. Podczas premierowej edycji tej nowej na rynku polskim imprezy B2B swoje najnowsze produkty i usługi dla branży przedstawi ponad 250 wystawców i reprezentowanych firm. Wystawcy zaprezentują szeroki zakres oferty począwszy od surowców, poprzez produkcję aż po opakowania. W ramach imprezy przygotowany został także bogaty program konferencji na temat aktualnych trendów w branży kosmetycznej.

Targi CosmeticBusiness Poland skierowane są do dostawców dla przemyslu kosmetycznego oraz producentów kosmetyków i detergentów, a także do właścicieli marek własnych z rynku centralnej i wschodniej Europy. Wśród prezentujących swoją ofertę wystawców 50% stanowią polscy dostawcy produktów i usług dla przemysłu kosmetycznego. „Dzięki sprawdzonej już na rynku niemieckim koncepcji targów B2B, zorganizowaliśmy pierwszą w Polsce imprezę dla całej branży kosmetycznej - targi dla dostawców dla przemysłu kosmetycznego. Na polskim rynku brakowało imprezy wystawienniczej, podczas której cała branża kosmetyczna mogłaby się cyklicznie spotykać. Organizując targi CosmeticBusiness Poland mogliśmy wypełnić tą lukę na rynku", mówi Dyrektor CosmeticBusiness Poland, pani Ivonne Simons i dodaje: „Podczas przygotowywania imprezy spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym nastawieniem i dużym zadowoleniem ze strony branży. Bardzo nas to cieszy i z nieciepliwością czekamy na pierwszą edycję targów CosmeticBusiness Poland".

Kompleksowa oferta dla producentów kosmetyków i detergentów oraz właścicieli marek własnych

Wspólny termin targów CosmeticBusiness Poland z targami HPCI - Home and Personal Care Ingredients Exhibition and Conference - pozwala na stworzenie profesjonalnej platformy, na której prezentowana będzie pełna oferta produktów i usług dla branży kosmetycznej i detergentów z czterech sektorów: surowce, produkcja, opakowania i usługi. Właściciele marek oraz producenci znajdą tu rozwiązania dla projektu produktu, produkcji, opakowania oraz etykietowania.

Bogaty program konferencji dla branży

Podczas pierwszego dnia targów, w ramach przygotowanego programu konferencyjnego, przybliżonych zostanie wiele tematów związanych z trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami w takich obszarach jak sektor produkcji oraz opakowań. Poruszana będzie także tematyka związana z bezpieczeństwem składników wykorzystywanych do produkcji kosmetyków oraz zaprezentowany zostanie wykład dotyczący technologi RFID, która zaczyna odgrywać coraz ważniejszą rolę w branży kosmetycznej. Drugiego dnia targów program skupiał się będzie wokół tematyki dotyczącej druku cyfrowego oraz jego wpływu na rozwój sektora opakowań do produktów kosmetycznych. Specjalistów ds. rozwoju produktu zapraszamy do udziału w konferencji „6th HPCI CEE Scientific Conference", która swoją tematyką obejmować będzie naukowe i techniczne aspekty oraz regulacje prawne z zakresu produkcji detergentów i kosmetyków do pielęgnacji ciała. Natomiast podczas seminarium „HPCI CEE Technical Seminars" wybrani wystawcy zaprezentują stosowane w ich zakładach technologie i procesy w rozwoju produktu.

Kontakt dla prasy:
Christian Heinz
Rzecznik prasowy targów 
CosmeticBusiness Poland

Leipziger Messe GmbH
Telefon: +49 (0)341 / 678 6514 

E-Mail: c.heinz@leipziger-messe.de

Kontakt w Polsce:
Magdalena Dziemidek

Przedstawicielstwo Targów Lipskich w Polsce
Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.

Telefon: +48 (0)22 414 44 73
info@targilipskie.pl

CosmeticBusiness Poland w internecie: www.cosmetic-business.pl
CosmeticBusiness w internecie: www.cosmetic-business.com

Targi Lipskie w internecie: www.targilipskie.pl
Leipziger Messe w internecie www.leipziger-messe.de

 

 


+ Najnowsza informacja prasowa +

Ruszyła bezpłatna rejestracja on-line

Udana współpraca pomiędzy targami CosmeticBusiness Poland a HPCI - Home and Personal Care Ingredients Exhibition and Conference liczyć będzie w tym roku już cztery lata. W dniach od 25 do 26 września br. na terenie EXPO XXI w Warszawie producenci i właściciele marek będą mieli okazję po raz kolejny zapoznać się z najnowszą......