DISTRIBUTORS' MATCHMAKING

Targom CosmeticBusiness Poland towarzyszyć będą spotkania matchmakingowe Distributors' Matchmaking skierowane do producentów kosmetyków i właścicieli marek kosmetycznych poszukujących dystrybutorów z różnych krajów.

Spotkania odbywać się będą w dniu 26 oraz 27 września w godzinach 13:00 - 16:30 w hali numer 4 na stoisku Distributors Lounge, numer CB 900.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Rejestracja krok po kroku:

Krok 1: Zarejestruj się na stronie i stwórz swój profil.

Krok 2: Stwórz ofertę swojej firmy przedstawiającą szczegółowo produkty lub usługi. 

Krok 3: Po zatwierdzeniu przez organizatora Twojego profilu możesz zapoznać się z profilami innych zarejestrowanych uczestników i opublikowanymi ofertami współpracy.

Krok 4: W przypadku znalezienia uczestnika lub oferty, który/która spełnia Twoje oczekiwania, możesz wysłać zapytanie o spotkanie. Po zaakceptowaniu Twojego zapytania o spotkanie wybrany uczestnik podaje dzień i godzinę spotkania i odsyła do Ciebie potwierdzenie. Każde spotkanie trwa 30 minut. Terminarz spotkań wygenerowany zostanie automatycznie.

Krok 5: Zarejestruj się jako odwiedzający targi CosmeticBusiness Poland 2018 i wydrukuj swój bilet.

REJESTRACJA

Rejestracja aktywna jest do dnia 20.09.2018 pod adresem:
https://cbp18-distributorslounge.b2match.io/

 

 

 


+ Najnowsza informacja prasowa +

Sukces trzeciej edycji targów CosmeticBusiness Poland

  CosmeticBusiness Poland Branżowe Targi Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego Warszawa, 26 - 27 września 2018 Lipsk, 9 października 2018      Sukces trzeciej edycji targów CosmeticBusiness Poland   W dniach 26 i 27 września br. odbyła się trzecia edycja targów......