SPOTKANIA B2B

Targom CosmeticBusiness Poland towarzyszyć będą po raz pierwszy spotkania B2B dla branży kosmetycznej i detergentowej, której organizatorem jest Wrocławskie Centrum Transferu Technologii jako partner międzynarodowej sieci Enterprise Europe Network (EEN) we współpracy z innymi ośrodkami EEN w kraju i za granicą.

Udział w spotkaniach B2B mogą wziąć firmy z sektora kosmetycznego i detergentowego, zainteresowane nawiązaniem międzynarodowej współpracy.

Spotkania odbywać się będą w dniu 27 września.

Udział w giełdzie jest bezpłatny.

REJESTRACJA

Krok po kroku:

Rejestracja aktywna jest do dnia 15.09.2017 pod adresem:
https://www.b2match.eu/cosmeticbusiness2017?locale=pl

Zgłaszając się należy stworzyć dokładny profil firmy zawierający szczegółową ofertę (istnieje możliwość załączenia zdjęć przykładowych produktów lub realizacji).

W dniach 15 - 22.09.2017 możliwe będzie dobieranie partnerów do rozmów, poprzez wejście na profil wybranej firmy i kliknięcie "Zaproś na spotkanie". Do spotkania dojdzie, kiedy zaproszona firma zaakceptuje zaproszenie.

Harmonogram spotkań wygenerowany zostanie przez system i przesłany do Państwa drogą mailową w dniu 26.09.2017. 

Spotkania odbywać się będą w dniu 27.09.2017 w godzinach od 10:00 do 17:00,
na hali targów, na stoisku nr CB 900.

Osoba odpowiedzialna za organizacje giełdy - Anna Pytel
Ekspert ds. Transferu Technologii we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii
anna.pytel@wctt.pl
tel.: 71 320 41 86

 

 


+ Najnowsza informacja prasowa +

CosmeticBusiness Poland umacniają swoją pozycję jako najważniejsze na polskim rynku targi dla branży kosmetycznej i detergentowej oraz jej dostawców

Druga edycja targów CosmeticBusiness Poland, która odbyła się w dniach 27 i 28 września, wspólnie z targami HPCI - Home and Personal Care Ingredients Exhibition and Conference, zakończyła się, podobnie jak ich zeszłoroczna premiera, dużym sukcesem. Na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI swoje produkty......