OPINIE WYSTAWCÓW EDYCJI 2018

Wioleta Budzałek, Dział Marketingu, Polpak:

Sukces odbywających się w Monachium targów CosmeticBusiness, na których nasza firma wystawia się już od kilku lat, zachęcił nas do uczestnictwa także w ich bliźniaczej imprezie - CosmeticBusiness Poland. Branża kosmetyczna jest bardzo wymagająca i charakteryzuje się dużą dynamiką. Podczas targów CosmeticBusiness Poland zaprezentowaliśmy nasze najnowsze produkty oraz innowacyjne rozwiązania dla opakowań kosmetycznych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości przeprowadzonych na naszym stoisku rozmów - nasza decyzja dotycząca udziału w warszawskiej odsłonie targów była właściwa. Z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających spotkały się m.in. oferowane przez nas zamknięcia do opakowań, takie jak dozowniki, spryskiwacze, mini triggery i zakraplacze. Wśród odwiedzających stoisko Polpak znalazło się także wielu naszych stałych klientów, którym mogliśmy zaprezentować aktualną ofertę zamknięć i opakowań. Dobra organizacja imprezy, przyjazna atmosfera oraz bezpłatny wstęp dla odwiedzających to według nas główne zalety targów CosmeticBusiness Poland.


Andrzej Korzeniecki, Właściciel firmy AMK Vision Wood:

„Targi CosmeticBusiness Poland to dla nas nowe doświadczenie, dzięki któremu mogliśmy bezpośrednio porozmawiać z producentami kosmetyków o ich potrzebach i problemach przy wyborze opakowań. Obok dużych koncernów, pojawiali się również przedstawiciele mniejszych manufaktur kosmetycznych, dla których narzucane minima zakupowe w znacznym stopniu ograniczają szanse na personalizację opakowań dla ich produktów. Nasza firma, poprzez brak MOQ i indywidualne podejście, daje możliwość stworzenia oryginalnego opakowania, dzięki któremu mniejsze firmy śmiało mogą stawać w szranki na półkach sklepowych z „gigantami z branży" i przyciągać wzrok wymagających klientów.


mgr inż. Paweł Gwardys, Dyrektor Passage Cosmetics Laboratory

Jesteśmy wystawcą targów CosmeticBusiness Poland od ich pierwszej edycji. W tym roku przeprowadziliśmy wiele ciekawych rozmów zarówno z naszymi klientami, jak również z firmami, z którymi do tej pory jeszcze nie współpracowaliśmy - wśród nich znalazły się między innymi firmy z Ukrainy. Dużą grupę odwiedzających nasze stoisko stanowiły Start-upy koncentrujące swoją działalność na kosmetykach naturalnych. Tegoroczną edycję odwiedziło także wielu przedstawicieli laboratoriów, poszukujących nowych kontaktów.
Targi CosmeticBusiness Poland są dla nas idealnym miejscem do dbania o kontakty z naszymi klientami.


Iwona Kaczmarek, Członek Zarządu, Mal-Pol Zakład Poligraficzny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.:

Udział w targach CosmeticBusiness Poland był dla nas pierwszym wystąpieniem na targach w ogóle. Do tej pory swoją działalność koncentrowaliśmy głównie na usługach dla branży spożywczej . W ostatnim czasie postanowiliśmy jednak rozszerzyć naszą działalność o usługi dla branży kosmetycznej, tak więc poszukując nowych kontaktów zdecydowaliśmy się na udział w targach CosmeticBusiness Poland. Odwiedzający nasze stoisko to w przeważającej mierze goście z Polski - praktycznie połowa z nich to przedstawiciele Start-upów, ale także przedstawiciele średniej wielkości przedsiębiorstw oraz wiodących graczy na rynku. Jesteśmy zadowoleni z naszego udziału w targach CosmeticBusiness Poland.


Christine Höhn, Sales Supervisor EMEA w firmie Primera Europe:

Nasza firma wystawiała się w tym roku na targach CosmeticBusiness Poland po raz pierwszy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji na naszym stoisku oraz z jakości przeprowadzonych przez te dwa dni rozmów. Nasz główny cel, jakim było przedstawienie firmy Primera na polskim rynku jako producenta rozwiązań do systemów POS oraz rozwiązań dotyczących etykiet dla branży kosmetycznej, został w pełni zrealizowany 

 


+ Najnowsza informacja prasowa +

Sukces trzeciej edycji targów CosmeticBusiness Poland

  CosmeticBusiness Poland Branżowe Targi Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego Warszawa, 26 - 27 września 2018 Lipsk, 9 października 2018      Sukces trzeciej edycji targów CosmeticBusiness Poland   W dniach 26 i 27 września br. odbyła się trzecia edycja targów......