OPINIE WYSTAWCÓW EDYCJI 2017

Maciej Sworzyński, Wiceprezes Zarządu firmy MEPING:
„W tym roku po raz pierwszy braliśmy udział w targach CosmeticBusiness Poland i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Nasze stoisko odwiedzili zarówno nasi stali klienci, jak i przedstawiciele nowych firm, dzięki czemu udało nam się podtrzymać istniejące kontakty biznesowe oraz nawiązać wiele nowych. Pozytywnie zaskoczył nas fakt, że wśród odwiedzających, zainteresowanych naszą ofertą, znaleźli się goście nie tylko z Polski, ale również z krajów nadbałtyckich, Ukrainy oraz Czech."


Frank Knoch, Dyrektor ds. Sprzedaży, Hopf Packaging GmbH:
„Nasza firma jest od lat wystawcą targów CosmeticBusiness w Monachium, natomiast w tym roku po raz pierwszy wystawialiśmy się na ich warszawskiej edycji. Na udział zdecydowaliśmy się, ponieważ zależy nam na wejściu na polski rynek i pozyskaniu nowych kontaktów biznesowych z polskimi przedsiębiorcami. Targi CosmeticBusiness Poland są więc dla nas idealną imprezą targową umożliwiającą promocję naszej firmy na tym rynku. W ciągu dwóch targowych dni nawiązaliśmy bardzo różnorodne kontakty biznesowe. Nasze stoisko odwiedzili bowiem zarówno założyciele start-upów, jak również przedstawiciele renomowanych firm kosmetycznych. Dzięki temu dotarliśmy do niemalże wszystkich grup naszych potencjalnych klientów."


Michał Gugała, Wiceprezes Zarządu firmy MAGA:
„Do udziału w targach CosmeticBusiness Poland skłoniła nas potrzeba promocji naszej relatywnie młodej marki na rodzimym rynku. Podsumowując przeprowadzone na naszym stoisku rozmowy, mogę stwierdzić, że udało nam się w dużej mierze ten cel osiągnąć. Jeśli tylko jedna trzecia z nawiązanych kontaktów przełoży się na relacje biznesowe, będziemy mogli mówić o sukcesie".

Piotr Wasilewski, Współwłaściciel firmy Masterchem:
„Wzięcie udziału w targach CosmeticBusiness Poland okazało się bardzo trafną decyzją. Warszawa to idealne miejsce, gdzie może spotkać się cała branża. Jestem przekonany, że te targi będą się z roku na rok coraz bardziej rozrastać. W ramach naszego wystąpienia zaprezentowaliśmy kilka premierowych produktów, co wzbudziło duże zainteresowanie wśród odwiedzających. Dzięki naszej obecności zarówno nasi stali klienci, jak również firmy, z którymi jeszcze nie współpracujemy, mieli szansę zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Już teraz planujemy przyszłoroczne wystąpienie na targach CosmeticBusiness Poland."

Agnieszka Sobkowiak, Koordynator ds. Komunikacji i PR, Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego:
"Podczas tegorocznej edycji targów CosmeticBusiness Poland miałam szansę prowadzić rozmowy z firmami, które aktywnie prowadzą interesy w branży kosmetycznej, jak również z osobami, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym biznesie. Jako Stowarzyszenie mogliśmy udzielić tym ostatnim cennych wskazówek i podzielić się naszym doświadczeniem. Duża liczba gości na naszym stoisku oraz ciekawe rozmowy potwierdzają, że warto być obecnym na tych targach."

Artur Wegner, Specjalista ds. Sprzedaży w firmie Grafpol:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego udziału w targach CosmeticBusiness Poland. Nasze stoisko odwiedziło bardzo wielu gości z różnych sektorów branży kosmetycznej, z którymi prowadziliśmy bardzo konkretne rozmowy. Nasza obecność tutaj umożliwiła nam zaprezentowanie naszej firmy i oferowanych produktów szerokiej grupie nowych potencjanych klientów."


Targi CosmeticBusiness Poland
Targi CosmeticBusiness Poland to polska edycja targów CosmeticBusiness, które organizowane są co roku w czerwcu w Monachium. Premiera targów CosmeticBusiness Poland odbyła się we wrześniu 2016 roku w Warszawie równocześnie z organizowanymi od 2008 roku w Polsce targami HPCI - Home and Personal Care Ingredients Exhibition and Conference. Wspólny termin obu imprez pozwolił na stworzenie profesjonalnej platformy, na której prezentowana jest pełna oferta dla produkcji kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarstwa domowego. Właściciele marek oraz producenci mogą tu znaleźć rozwiązania dla projektu produktu, produkcji, opakowania oraz etykietowania. Trzecia edycja targów CosmeticBusiness Poland odbędzie się w dniach 26 i 27 września 2018 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI.

 


+ Najnowsza informacja prasowa +

CosmeticBusiness Poland potwierdza swoją pozycję największych targów dla polskiego przemysłu kosmetycznego

Czwarta edycja CosmeticBusiness Poland, która odbyła się w dniach 25 i 26 września br., potwierdziła, iż targi te stanowią najważniejsze w Polsce miejsce spotkań dla dostawców produktów i usług dla branży kosmetycznej i detergentowej. W ramach CosmeticBusiness Poland oraz odbywających się równocześnie......